Lähtöaikataulu

LähtöJoukkueJoukkue nimi
   
7:300 Joukkue 
   
8:30Nuoriso joukkue 1Espoon Kakarat
8:45Nuoriso joukkue 2HMPY Junnut 2
9:00Nuoriso joukkue 3Espoon Junnut 2
9:15Nuoriso joukkue 4HMPY Junnut 1
9:30Nuoriso joukkue 5Pekan-Pojat
   
9:45Aikuisten joukkue 1Team Emmi
10:00Aikuisten joukkue 2Keski-Suomen Maastopelastus ry
10:15Aikuisten joukkue 3T.M.P.Y
10:30Aikuisten joukkue 4Ekenäs
10:45Aikuisten joukkue 5Meripelastusasema 1
11:00Aikuisten joukkue 6Team Resmed
TAUKO  
12:00Aikuisten joukkue 7Team Furuno
12:15Aikuisten joukkue 8Porvoon Meripelastajat
12:30Aikuisten joukkue 9MJP
12:45Aikuisten joukkue 10Pirkanmaan Pirkot
13:00Aikuisten joukkue 11Etelä-Saimaa
13:15Aikuisten joukkue 12Länsi-Suomen Merivartiosto
13:30Aikuisten joukkue 13Suomenlahden merivartiosto
13:45Aikuisten joukkue 14Team HMPY